AAA

Contact Sitemap  Volg ons op  

10 okt 2011Zij zijn het (ook) zat!

Foto: Ronald de Hommel.

Deze maand start Wilde Ganzen de campagne ‘Zij zijn het (ook) zat!´. Met deze campagne vragen we aandacht voor de droogte in Kenia, maar willen we vooral laten zien dat het ook anders kan.

Niet elk jaar noodhulp, maar structurele oplossingen die ervoor zorgen dat er geen noodhulp meer nodig is! Doel van de campagne is om 5000 Keniaanse gezinnen voortaan te verzekeren van water en voedsel. Om dit te realiseren werkt Wilde Ganzen samen met haar Keniaanse partner KCDF, Kenia Community Development Fund.  KCDF wil Kenia weerbaar maken tegen de droogte  met het project  Ustawi, wat voorspoed betekent.

Ustawi projecten zijn kleinschalige projecten in Kenia die gestart worden door de lokale gemeenschappen. Deze projecten moeten de mensen verzekeren van water en voedsel. Zo worden er waterputten geslagen, en zorgt men voor wateropvang en irrigatiesystemen. Zo kan er in droge tijden water opgevangen worden. Waar water is, kan landbouw plaatsvinden waardoor mensen geen honger hoeven lijden.

Wilde Ganzen steunt deze projecten en wil samen met KCDF tien gemeenschappen helpen waar 5000 gezinnen van kunnen profiteren. Al voor 30 euro kunnen we één gezin voor de toekomst verzekeren van water en voedsel. Doet u ook mee?

» Doneren
» Bekijk onze campagnespot Kenia op Youtube
» Voor meer info over Kenia Community Development Fund, bezoek de site van KCDF.

Foto project van de week

Stuur de website van Wilde Ganzen door aan een vriend!

Uw naam:


Uw e-mail adres:


Naam geadresseerde:


E-mail adres geadresseerde:


Bericht:

De adressen worden voor geen enkel ander doel gebruikt dan het versturen van deze e-mail. De adressen worden niet opgeslagen.